Sandanski1.com

България очаква до месеци Брюксел да одобри новото трасе на АМ СТРУМА България очаква до месеци Брюксел да одобри новото трасе на АМ СТРУМА

ВИДЕО. Забвение. За състоянието на черквата при гроба на Яне Сандански ВИДЕО. Забвение. За състоянието на черквата при гроба на Яне Сандански

Читалище Читалище "Отец Паисий 1927" - село Левуново, чевства 90-годишен юбилей

Ученичка от ЗПГ е първа на национално състезание

11 Apr 2017 :: Sandanski1.com

Зорница Чикорова, от XII "а" клас в Земеделска гимназия - Сандански, професия Икономист, спечели първо място в националното състезание за икономисти на английски език, провеждано от ПГИ - Благоевград, със съдействието на Американския университет в Благоевград.

ЗПГ има класиран ученик и за финала на националното състезание за бизнес идея в Пловдив. Това е Елена Златкова, също XII "а" клас.

Нейната идея е сред 24 избрани от многото представени от училища от цяла България.

За Пловдив ще пътуват двете учебно-тренировъчни фирми на ЗПГ, за да участват в ХХ международния панаир на учебните предприятия "Млад предприемач", 26-28 април.

Sandanski1.com :: e-mail: pr@sandanski1.com :: Skype: aceheart :: Mob.: 0879 314 041 :: 0746 3 000 3