Sandanski1.com

АУДИО. Проф. Стоян Балтов: В Сандански децата спортуват, което е прекрасно за здравето им АУДИО. Проф. Асен Балтов: В Сандански децата спортуват, което е прекрасно за здравето им

Винарска изба Винарска изба "Златен Рожен" нови вина от портфолиото си - квартета Family Reservе

Профилирана гимназия ЯНЕ САНДАНСКИ спечели три проекта по програма Еразъм+ Профилирана гимназия ЯНЕ САНДАНСКИ спечели три проекта по програма Еразъм+

ВИДЕО. 1000 патрона изстреляха състезателите по скиит край Сандански ВИДЕО. 1000 патрона изстреляха състезателите по скиит край Сандански

31 Mar 2018 :: Sandanski1.com

В местността Бели брег край Санданскси в събота се състоя единадесетият турнир по стрелба с ловно оръжие (скиит) на името на Гълъб Петков.

Участваха 31 състезатели от Радомир, Благоевград, Сандански и Валандово (Република Македония).

След оспорваните първи серии във финалната шестица останаха по двама стрелци от трите български града.

В отборното класиране надделяха радомирци, следвани от горноджумайци и светиврачлии.

Индивидуално състезанието спечели Николай Кльонтов, Петрич, следват от Ивайло Ванков, Радомир и Иван Милушев, отново Петрич или кварталът на Сандански, както шеговито нарече съседите доайенът на ловците тук Иван Вергов.

"Състезанието, организирано от ЛРД "Сокол"-1920, показа висока стрелкова подготовка на нашите членове", каза председателят на дружеството Кирил Спаневиков, който награди най-добрите с купи.

Гост от македонска страна бе собственикът на телевизионната програма "Ловечко око" Илия Бояровски, който засне обширен репортаж.

Sandanski1.com :: e-mail: pr@sandanski1.com :: Skype: aceheart :: Mob.: 0879 314 041