Sandanski1.com

ВНИМАНИЕ! Настъпва отоплителният сезон! Правила за безопасност ВНИМАНИЕ! Настъпва отоплителният сезон! Правила за безопасност

Реставрация на православен храм ВИДЕО. Реставрация на православен храм "Свети Георги", град Сандански

ВИДЕО. Среща с Мартин Петров, този път след едногодишната му специализация в Япония ВИДЕО. Среща с Мартин Петров, този път след едногодишната му специализация в Япония

Планирани прекъсвани на електроснабдяването в Община Сандански, 12-16 ноември

09 Nov 2018 :: Sandanski1.com

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването

Община Сандански
На 12.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч./ - Сандански: Банска, Башлийца, Бистрица, Воден, Генерал Гурко, Георги Скрижовски, Григор Пърличев, Коста Калимански, Македония, Марица, Мелник, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Пазара, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Поленишки Път, Р-Н Пътя На Хидрострой, Рила, Свобода, Сердика, Серес, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Христо Смирненски, Шейново
На 12.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Башлийца, Воден, Григор Пърличев, Коста Калимански, Марица, Пазара, Свобода, Серес
На 12.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 14.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Сандански: Iv - 1539, Автогара, Баба Тонка, Връх Елен, Георги Скрижовски, Гнилник, Григор Пърличев, Зарово, Извън Регулацията Север, Ильо Войвода, Каменица, Кожух, Кукуш, Македония, Малашевска, Мусала, Оборище, Огражден, Осогово, Перун, Петър Берон, Пресиян, Райна Княгиня, Рила, Родопа, Свобода, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Спано Поле, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Таската Серски, Тодорка, Хан Крум, Христо Ботев
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Местност Нишан Таши, Р-Н Поленишки Път
На 12.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Iv - 1539, Автогара, Баба Тонка, Банска, Башлийца, Бистрица, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Георги Скрижовски, Георги Скрижовски, Гнилник, Григор Пърличев, Григор Пърличев, Зарово, Извън Регулацията Север, Ильо Войвода, Каменица, Кожух, Коста Калимански, Кукуш, Македония, Македония, Малашевска, Марица, Мелник, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Мусала, Оборище, Огражден, Осогово, Пазара, Перун, Петър Берон, Пресиян, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Поленишки Път, Р-Н Пътя На Хидрострой, Райна Княгиня, Рила, Рила, Родопа, Свобода, Свобода, Сердика, Серес, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Солидарност, Солунска, Спано Поле, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Таската Серски, Тодорка, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шейново
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Банска, Башлийца, Божин Димов, Борис Сарафов, България, Васил Кънчев, Воден, Гео Милев, Гоце Делчев, Имот 813, УПИ Ii, Кв. 39, Кв.89, УПИ Ii-1677 (Нов Идентификатор №65334.3024, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Осми Март, Пере Тошев, Петър Берон, Петър Сарафов, Плиска, Св.Св. Кирил И Методи, Свети Георги, Свобода, Сирма Войвода, Скопие, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Калейца: Анска
На 14.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Сандански: Баба Тонка, Връх Елен, Гнилник, Зарово, Извън Регулацията Север, Каменица, Кукуш, Осогово, Райна Княгиня, Рила, Свобода, Славянка, Спано Поле
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Илинденци: Трета
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Плоски: Попина Лъка, Тремошница, Тремощница
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон, Стопанска
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Вихрен
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Лиляново: Местност Попина Лъка, Местност Туричка Черква, Полатица, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака, Стожа, Туричка Черква
На 14.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност 10-Ти Километър, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност Попина Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Местност Хано, Местност Четвърти Километър, Местност Чинар Куши, Метсност 4-Ти Километър, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Пътя На Хидрострой, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сандански: Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св.Св. Кирил И Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар Иван Асен
На 15.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./ - Лиляново: Местност Попина Лъка, Местност Туричка Черква, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака, Туричка Черква
На 15.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност 10-Ти Километър, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност Попина Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 16.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Поленица: 6-Ти Септември, Армейска, Бански Път, Божур, Бяло Море, Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Кирил И Методи, Македония, Местност Резиденция, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Берон, Пирин, Полски Път, Първи Май, Рила, Св.Иван Рилски, Стопанска, Съединение, Трети Март, Х-77, Кв.8, Шипка, Яне Сандански
На 16.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Местност &Quot;Чинар Круши&Quot;, Извън Регулация, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Кръстьо Хаджииванов, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Местност Чинар Куши, Полковник Дрангов, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Пътя На Хидрострой, Сандански Мискет, Стефан Стамболов
На 16.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Поленица: Бангеица, Склавски Път
На 16.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Асен Златаров, Банска, Башлийца, Бистрица, Воден, Генерал Гурко, Георги Скрижовски, Григор Пърличев, Княз Александър Батенберг, Коста Калимански, Крайречна, Кръстьо Хаджииванов, Любен Каравелов, Македония, Марица, Мелник, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Местност Пърди Магаре, Младост, Пазара, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пърди Магаре, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Поленишки Път, Р-Н Пътя На Хидрострой, Рила, Св.Св.Козма И Дамян, Свобода, Сердика, Серес, Солидарност, Солунска, Спано Поле, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Трети Март, Христо Смирненски, Целипут, Шейново
На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Бистрица, Патриарх Евтимий, Св.Св.Козма И Дамян, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков
На 16.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Джигурово: УПИ Vii-381
Община Хаджидимово
На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Тешово
Община Якоруда
На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бел Камен
На 13.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Юруково: Местност Каменако
На 13.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Якоруда: Яворов
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-Ти Септември, Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Дагоново
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Юруково: 029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако
На 14.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис Iii/Георги Димитр, Яворов, Якорущица
На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 15.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:15 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода, Цар Борис Iii/Георги Димитр, Якорущица

Sandanski1.com :: e-mail: pr@sandanski1.com :: Skype: aceheart :: Mob.: 0879 314 041